Меню сайту
Untitled
ГОЛОВНА
ПРО БІБЛІОТЕКУ
СТРУКТУРА
КОРИСТУВАЧЕВІ
ВІРТУАЛЬНІ ВИСТАВКИ
РОЖНЯТІВСЬКА ОТГ
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Категорії розділу
Події [850]
Наші видання [25]
Наші контакти

Площа Єдності 11

селище Рожнятів

Рожнятівська ТГ

Калуський район

Івано-Франківська область

тел./факс: (03474) 2-09-91

e-mail: library_rozh@ukr.net

Ми в соціальних мережах


Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Статистика

         ОЗАРИШИН ОКСАНА МИХАЙЛІВНА – директор Рожнятівської бібліотеки з філіями відділу культури Рожнятівської селищної ради.

Свою трудову діяльність Оксана Михайлівна розпочала в 1991 році бібліотекарем бібліотеки с. Липовиця. Згодом працювала бібліотекарем бібліотеки с. Ріпне, бібліотекарем відділу комплектування ЦРБ, бібліотекарем Рожнятівської центральної бібліотеки для дітей. З 2010 по 2019 рр. – методистом та зав. методичним відділом ЦБС. З 1 жовтня 2019 року по лютий 2021 року – заступник директора Рожнятівської ЦБС по роботі з дітьми.

Коли у лютому 2021 року утворилась Рожнятівська територіальна громада Оксана Михайлівна посіла місце директора "Публічної бібліотеки з філіями" Рожнятівської селищної ради.

Оксана Михайлівна бере участь у визначенні основних напрямків в діяльності бібліотек громади на поточний рік та на перспективу, аналізує їх роботу, надає консультативно-методичну і практичну допомогу, вивчає та впроваджує в практику роботи бібліотек інноваційний бібліотечний досвід, нові форми та методи бібліотечної роботи. Підтримує професійні контакти з бібліотеками інших систем і відомств, надає їм консультативну допомогу з різноманітних питань бібліотечної справи.

Неодноразово під керівництвом Оксани Озаришин бібліотеки ЦБС брали активну участь у районних та обласних конкурсах «Краща бібліотека року», «Краща бібліотечна виставка», бібліографічних посібників національно патріотичної тематики «Незалежній Україні – 25», «На гостини до книжкової родини», «До бібліотеки – всією родиною», де займали призові місця.

У 2013 році пройшла дистанційне навчання за програмою «Бібліоміст – Україна» з курсів: «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці»; «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» та отримала сертифікат тренінгового центру обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Франка. Брала участь в обласних семінарах і тренінгах.

Оксана Михайлівна є одним із упорядників бібліотечного видання «Історія бібліотек Рожнятівщини: хроніка дат і подій», також видавала методичні матеріали та інформаційні довідки.

Завжди зосереджена і виважена, зібрана й доброзичлива і водночас вимоглива, Оксана Михайлівна ставить перед собою та бібліотечним колективом завдання всіма можливими засобами прищеплювати жителям любов до книги. Вона успішно поєднує професійну та громадську діяльність, голова громадської організації «Партнерство заради добра». За досягнуті успіхи в роботі неодноразово нагороджена грамотами Івано-Франківського обласного управління культури, Рожнятівської РДА, районного відділу культури.

Оксана Михайлівна – професіонал свої справи, добросовісний і відповідальний працівник, користується авторитетом та повагою серед колег по роботі, жителів громад району.

«Не секрет – сьогодні читати престижно та важливо, – говорить директор Рожнятівської публічної бібліотеки Оксана Михайлівна Озаришин. – На сучасному етапі, коли відбулось об’єднання територіальних громад, одним з актуальних питань є функціонування та розвиток бібліотечних закладів нашої громади в нових умовах. Успіх у цьому ми вбачаємо у тісній співпраці з владою і жителями громади. У нас є ресурси і потенціал. Адже наша сучасна публічна бібліотека – це не лише сховище інформації, а багатофункціональний відкритий простір з комплексним поєднанням якісного літературного фонду, місце для зустрічей та спілкування, це сучасний центр розвитку громади.

Сьогодні наша публічна бібліотека пропонує жителям свої чотири простори для навчання, натхнення, зустрічей, подій. Звичайно, що наші завдання, як-то забезпечення інформаційних, освітніх, культурних та інших потреб сьогодні значно трансформуються. Ми поступово стаємо чимось більшим за звичайну книгозбірню. Наша місія: якісне бібліотечне обслуговування, впровадження нових прогресивних форм роботи, співпраця с державними та громадськими організаціями.

      У нас відбуваються заходи для різної аудиторії, починаючи від звичних освітніх подій до виставок сучасного мистецтва. У нас затишно і комфортно. Ми є відкритими для ініціатив громади. Наша бібліотека – це місце, де кожен може отримати послугу безкоштовно або за дуже невеликі кошти. Ми можемо давати більше, ніж очікують користувачі, та викликати у них приємні емоції і захоплення. Ми любимо своїх користувачів, працюємо для них, чекаємо з нетерпінням на них».

АНОНСВідео про РожнятівRetro бібліотекаПошук

Архів записівІнтернет-сторінки ОТГ
Рожнятівська селищна рада
Рожнятівський ліцей
Відділ культури Рожнятівської селищної ради
Рожнятівська ДШМ
Рожнятівський БДЮТ

Корисні лінки
Українська Бібліотечна Асоціація
Бібліотечному фахівцю


Copyright Рожнятівська публічна бібліотека © 2024
Розробка та супровід Русин Галина & КОМПІК ІФ