29 вересня 2023 року працівники Рожнятівської публічної бібліотеки, Рожнятівської бібліотеки для дітей та бібліотеки с. Слобода Рівнянська на чолі з директором Оксаною Озаришин взяли участь в урочистих заходах відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, які відбулись в Івано-Франківській державній адміністрації.
![](/_nw/10/s27473240.jpg)
Присутніх бібліотечних фахівців області привітали голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій. Вони також відзначили кращі заклади Прикарпаття, вручивши їхнім представникам обласні нагороди.
![](/_nw/10/s70780577.jpg)
![](/_nw/10/s72735086.jpg)
![](/_nw/10/s76502288.jpg)
|