5 травня 2023 року в приміщенні читального залу Рожнятівської публічної бібліотеки відбулась виробнича нарада працівників закладів культури Рожнятівської громади. Зустріч відкрила начальник відділу культури Галина Михайлівна Курташ.
![](/_nw/10/s69366397.jpg)
Виробнича нарада стосувалася ряду організаційних моментів та господарських питань щодо покращення якості роботи закладів культури, дотримання правил трудової дисципліни. Спільними зусиллями була спланована культурно-мистецька програма до відзначення Дня матері та визначені пріоритетні напрями роботи на травень.
![](/_nw/10/s81896853.jpg)
З матеріалами проблемного онлайн семінару «Актуальні питання бібліотечної статистики», організованого фахівцями Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, присутніх ознайомила директор КЗ «Публічна бібліотека з філіями» Рожнятівської селищної ради Оксана Михайлівна Озаришин. Робочі питання про підготовку заходів до Дня вишиванки обговорив з колегами директор БК ЗК «Народний дім смт Рожнятів» Ігор Ярославович Тринчук.
На нараді також йшлося про необхідність систематичного і всебічного висвітлення діяльності закладів культури громади у соціальних мережах. Підводячи підсумки наради, Галина Михайлівна наголосила, що у час війни слід шукати сучасні форми роботи, модернізовувати заклади, вчитись по-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись. Це сприяє тому, щоб залишатись потрібними і цікавими для людей, заради яких ми і працюємо!
|