Шановні краяни! Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається з проханням долучитися представників Рожнятівщини до проведення української частини Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), яка пройде 01-31 липня 2020 року.
«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він проходить з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.
«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року; у 2019 році в ньому взяли участь 37 країн. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.
Журі конкурсу визначають найбільш якісні фотографії у кожній області та по всій Україні; їхні автори стають призерами конкурсу. Призи отримують також учасники, які сфотографують найбільшу кількість пам’яток природи (як у кожній області, так і по Україні загалом) — і переможці спецномінацій.
Щоб взяти участь, учасники мають завантажити фотографію на Вікісховище протягом конкурсного періоду.
Як взяти участь у фотоконкурсі:
Крок 1. Зареєструватися у Вікісховищі або увійти, використовуючи Ваш особистий логін.
Крок 2. Відкрити у переліку об’єктів ПЗФ сторінку потрібного міста чи району і знайти сфотографовані Вами об’єкти. Скопюівати їхні ID.
Крок 3. Завантажити світлини на Вікісховище з 1 по 31 липня. Під час завантаження не забути зазначити ID пам’ятки.
Можна завантажити фотографії прямо з переліку пам’яток. Для цього знайдіть у списках рядок із об’єктом, який Ви сфотографували. У колонці «фото» натисніть на посилання «Завантажити фото» або «Завантажити ще фото». У такому разі автоматично буде проставлено ідентифікатор, категорія та опис об’єкта.
Більше Інформації на сайті:
http://wikilovesearth.org.ua/
|